PËR 2023, HARROJINI VESHJET/ Gjithë vëmendjen do ta marrin “aksesorët” – AlpeGossip
PËR 2023, HARROJINI VESHJET/ Gjithë vëmendjen do ta marrin “aksesorët”

PËR 2023, HARROJINI VESHJET/ Gjithë vëmendjen do ta marrin “aksesorët”

Eshtë surprizues fakti sesa shumë aksesorët mund ta ndryshojnë një veshje dhe i japin tjetër pamje stilit tuaj. Ndonëse baza mund të jetë T-shirt, xhinse dhe pallto, janë aksesorët, këpucët dhe kapelet ato që përcaktojnë notën finale të kombinimit të zgjedhur. Trendet e 2023-shit janë sa të guximshme aq edhe elegante. Do të doni të eksperimentoni me blerje aksesorësh gjatë këtij viti, prandaj kthejuni stilit minimalist dhe lini vend për vathët/varëset më ëoë që janë tani në modë.

1. Perlat gjigante

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

2. Unazat e mëdha, me ngjyra dhe forma gjeometrike të ndryshme

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

3. Vathë të shndërritshëm e të gjatë deri tek shpatullat

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

4. Byzylykët chunky janë sërish në modë

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

5. Detajet florale, mos kini frikë të guxoni më madhësitë e ndryshme

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

6. Varëset kollare

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

7. Jepini aksesorëve prej argjendi vëmendjen që meritojnë!

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

8.  Spilat nuk vdesin kurrë!

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin

Burimi: Who What Wear