Mori raport 7-mujor në punë prej stresit, oficerja e policisë “kapet” duke shijuar pushime luksoze (FOTO) – AlpeGossip
Mori raport 7-mujor në punë prej stresit, oficerja e policisë “kapet” duke shijuar pushime luksoze (FOTO)

Mori raport 7-mujor në punë prej stresit, oficerja e policisë “kapet” duke shijuar pushime luksoze (FOTO)

Një sergjente policie ka postuar disa foto të saj në Instagram duke shijuar pushime luksoze pas një pauze 7 mujore nga puna e saj ku fiton 45 mijë dollarë në vit për shkak të problemeve me stresin.

Oficerja Leanne Carr, 33, hodhi foto nga pushimet e saj në Tailandë, në plazhet ekzotike duke shijuar diellin në Qipro si dhe bërë ski në Alpet austriake.

Ajo vuante nga një sëmundje e lidhur me stresin vitin e kaluar pasi u bë objekt i një hetimi të brendshëm për sjellje të keqe.

Burimet thanë senuk dihet nëse sergjentja, e cila punon në stacionin policor të Grantham, i mori pushimet gjatë kohës që rikuperohej nga sëmundja e stresit, por fotot i postoi gjatë asaj periudhe.

Sergeant Leanne Carr (pictured), of Lincolnshire Police, posted photos of herself enjoying luxurious holidays on Instagram while she was off work for seven months with stress