Alketa nuk harron zakonin e vjetër, ja çfarë bën në Itali! (VIDEO) – AlpeGossip
Alketa nuk harron zakonin e vjetër, ja çfarë bën në Itali! (VIDEO)

Alketa nuk harron zakonin e vjetër, ja çfarë bën në Itali! (VIDEO)

Moderatorja Alketa Vejsiu aktualisht është duke shijuar pushimet e saj dimërore në Itali.
Por ndonëse temperaturat janë shumë të ulëta, Vejsiu nuk i ka mohuar vetes kënaqësinë që të këndonte.

Ajo ka interpretuar me një artist që performon në rrugë këngën “Perfect” të Ed Sheeran dhe mesa duket është argëtuar shumë. “Oh sa u kenaqa And than I thought I can sing with him… -15gradi!,”-përfundon Vejsiu në Instagram.