DO I ADHURONI EDHE JU/ Gërshetat që nga pranvera pritet të pushtojnë rrugët – AlpeGossip
DO I ADHURONI EDHE JU/ Gërshetat që nga pranvera pritet të pushtojnë rrugët

DO I ADHURONI EDHE JU/ Gërshetat që nga pranvera pritet të pushtojnë rrugët

a pamë Margot Robbie në 2021-shin në tapetin e kuq për “Once Upon A Time in Hollywood” dhe më pas Chiara Ferragnit nëpër foto që publikon teksq merr pjesë në evente, dy gërshetat e vogla e të holla para fytyrës do bëjnë namin këtë vit dhe nga pranvera pritet të pushtojnë rrugët.


Mjafton të ndani pak flokë nga pjesa tjetër e fytyrës dhe të formoni dy gërsheta që do luajnë rolin e balukeve. Flokët mund t’i lini lëshuar thjesht, ose të drejtuara dhe lini magjinë e stilit të bëj punën e saj.

Pēr pak frymëzim, ju tregojmë ç’kanë bërë gocat e ekranit dhe Instagramit.