“PËRVËLON” NGA SPANJA/ Beatrix Ramosaj më provokuse se kurrë, e zhveshur… (FOTO) – AlpeGossip
“PËRVËLON” NGA SPANJA/  Beatrix Ramosaj më provokuse se kurrë, e zhveshur…  (FOTO)

“PËRVËLON” NGA SPANJA/ Beatrix Ramosaj më provokuse se kurrë, e zhveshur… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, për shumë kohë është tërhequr nga muzika, duke mos publikuar më këngë të reja. Ndërkohë që me fansat e saj ajo nuk i ka shkëputur marrëdhëniet, pasi komunikon nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ramosaj së fundmi është “arratisur” drejt plazheve të bukura të Spanjës, ku prej andëj poston herë pas here foto.

View this post on Instagram

HONEY I am the V I E W 🌊🥰

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

 

View this post on Instagram

Just like luck, I’m rare ✨🌞

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

 

Sot ajo ka zgjedhur që me fansat e saj të ndajë një foto me bikini, teksa është e ulur në rërë. Në këtë foto ajo ka treguar format e saj dhe shfaqet shumë seksi duke futur bishtin e syzeve të diellit në gojë.