U NDANË PAS LINDJES SË FËMIJËS/ Çifti i njohur i showbizit kapet mat (FOTO) – AlpeGossip
U NDANË PAS LINDJES SË FËMIJËS/ Çifti i njohur i showbizit kapet mat  (FOTO)

U NDANË PAS LINDJES SË FËMIJËS/ Çifti i njohur i showbizit kapet mat (FOTO)

Aktroi i njohur turk i cili u bë shumë i famshëm në rolin e “Kahraman”, Özcan Deniz ka qenë  në vëmendjen të mediave kohët e fundit për shkak të divorcit nga bashkëshortja Feyza Aktan menjëherë pas lindjes së djalit.

 

Sipas mediave, arsye e ndarjes ishte pasi Feyza i harxhonte aktorit të gjithë parat. Por siç duket ata janë ribashkuar sërish dhe së fundmi janë parë duke kaluar pushimet bashkë në  Bodrum. Ata kanë qenë të shoqëruar nga djali i tyre dhe janë fotografuar nga paparazzit.

Ata janë kapur mat të kapur prej dore dhe menjëherë nisën aludimet se çifti janë pajtuar dhe ribashkuar sërish.