Ish banori i "Big Brother" TURPËRON vajzën, i publikon mesazhet ku ajo i ofrohet me pagesë (FOTO) - AlpeGossip
Ish banori i “Big Brother” TURPËRON vajzën, i publikon mesazhet ku ajo i ofrohet me pagesë (FOTO)

Ish banori i “Big Brother” TURPËRON vajzën, i publikon mesazhet ku ajo i ofrohet me pagesë (FOTO)

Prej disa kohësh ish-banori i edicionit të katër të Big Brother në Shqipëri, Algen Nikolla, ka qëndruar larg ekranit dhe botës së televizionit. Mirëpo, ai është herë pas here aktiv në profilin e tij në Instagram, ku qëndron në kontakt me fansat.

Së fundmi, Algeni i ka habitur të gjithë kur në Instastoryn e tij ka publikuar një bisedë. Sapo ka ardhur në Shqipëri, ai ka marrë një mesazh ku një femër e pyeste nëse ishte i interesuar për eskortë në Tiranë dhe e ftonte të kontaktonte në emailin e dërguar.

“Më duket kanë akses në TIMs”- ka shkruar ish-banori në foton e publikuar.