‘Oj kur*ë….’Fansi ofendon Emina Cunmulajn, modelja e degjeneron publikisht – AlpeGossip
‘Oj kur*ë….’Fansi ofendon Emina Cunmulajn, modelja e degjeneron publikisht

‘Oj kur*ë….’Fansi ofendon Emina Cunmulajn, modelja e degjeneron publikisht

Përplasjet e saj me fansat nuk janë të rralla.
Edhe pse cilësohet si një nga femrat e njohura shqiptare më pa komplekse dhe që ndan me fansat e saj momente nga jeta e saj, sërish sulmet ndaj saj nuk mungojnë.

Këtëherë Emina Cunmulaj ka ndarë një foto që tregon komentet e një personi të fiksuar, i cili njëherë e ofendon dhe pastaj e komplimenton për thjeshtësinë e saj.

Këtë situatë modelja e ka marrë me sportivitet, por nuk ka nguruar ti cilësojë këta persona të çmendur.