KORONAVIRUSI/ Ditëlindje në karantinë, Jonida Maliqi: Këtë vit na e “grabiti”… (VIDEO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Ditëlindje në karantinë, Jonida Maliqi: Këtë vit na e “grabiti”… (VIDEO)

KORONAVIRUSI/ Ditëlindje në karantinë, Jonida Maliqi: Këtë vit na e “grabiti”… (VIDEO)

Duke shpresuar për ditë më të bukura dhe larg njerëzve të zemrës, shumë artistë shqiptarë e kanë festuar ditëlindjen të izoluar.

Edhe Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen në karantinë, në pamundësi për të fryrë qirinjtë krah njerëzve që i kanë dëshiruar në cdo kohë më të mirat.

Të shumtë kanë qenë miqtë e saj, që në pamundësi për të qenë fizikisht pranë këngëtares, kanë zgjedhur ta urojnë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Vetë Jonida ka postuar një video ku shkruan se këtë vit, të lindurve në shenjën e Dashit ia rrëmbeu koronavirus.