NJË BASHKËSHORT SI TRAVIS/ Paralajmëron një surprizë të madhe për Kylie Jenner – AlpeGossip
NJË BASHKËSHORT SI TRAVIS/ Paralajmëron një surprizë të madhe për Kylie Jenner

NJË BASHKËSHORT SI TRAVIS/ Paralajmëron një surprizë të madhe për Kylie Jenner

Një prej çifteve më të komentuar në showbiz gëzon një fëmijë, por ende nuk është martuar. Travis Scott dhe Kylie Jenner e kanë vërtetuar disa herë sa të dashuruar me njëri-tjetrin, por ende nuk kanë vendosur për një ceremoni tradicionale.

Vetë reperi 26-vjeçar ka zbuluar se një gjë e tillë do vijë shumë shpejt, por ka një hap të madh për të bërë. Ai nuk hezitoi që të tregojë fillimet e lidhjes dhe dashurinë e madhe që ka Kylie për të.

“Ne do të martohemi së shpejti. Thjesht duhet të bëhem i guximshëm, do t’i propozoj në një mënyrë shumë të veçantë. Ne ishim thjesht dy fëmijë. Ndoshta javën e parë nuk e di nëse është e vërtetë apo diçka e kotë. Pastaj javën e dytë mendon: ‘Whoa, unë jam akoma duke folur me të, ajo më përgjigjet, unë i përgjigjem’”, tha Travis në intervistën për “Rolling Stones”.