Kim lë pak për të imagjinuar/ I zbulon të gjitha sheshit (FOTO) – AlpeGossip
Kim lë pak për të imagjinuar/  I zbulon të gjitha sheshit (FOTO)

Kim lë pak për të imagjinuar/ I zbulon të gjitha sheshit (FOTO)

Kim Kardashian i nxorri sheshit të gjitha me veshjen e saj prej neoni.

37 vjeçarja dhe nëna e tre fëmijëve la pak për të imagjinuar teksa po shkonte për një darkë dhe si veshje e kësaj nate ishte një fund dhe bluzë neoni, por që për shkak të pakujdesisë, e çara e fundit zbuloi dhe tangat e Kim, të cilat ishin gjithashtu ngjyrë neoni.

Dihet se Kim ka qenë ajo që ka prirë dhe ka sjellë në trend ngjyrat e neonit me ekstravagancën e tyre, por që t’i përdorte dhe për të brendshmet këtë nuk na e kishte marrë mendja.