ME SYTË MBYLLUR EDHE CIGARE NË DORË/ Njihuni me Vipe-t shqiptare “që TËRBUAN” me këtë pozë: Nga Oriola tek… – AlpeGossip
ME SYTË MBYLLUR EDHE CIGARE NË DORË/ Njihuni me Vipe-t shqiptare “që TËRBUAN” me këtë pozë: Nga Oriola tek…

ME SYTË MBYLLUR EDHE CIGARE NË DORË/ Njihuni me Vipe-t shqiptare “që TËRBUAN” me këtë pozë: Nga Oriola tek…

Cigarja ka qenë një konflik gjithmonë i vazhdushëm për shoqërin shqiptare. Por vitet e fundit femrat shihen të” rebelohen” duke kaluar në tipin pa komplekse.

Meshkujt shqiptar e urrej edhe e paragjykojnë termin “cigare” tek femrat.

Dhe ne sapo e  vërtetuam me femrat e ekranit shqiptar të cilat nuk pyetën e realizuan atë që dëshironin,duke dal hapur në rrjetet sociale me cigare në dorë

Vipe-t shqiptar veç të tjerash këtë verë na sollën trend edhe poza që më pas u kthyen në virale edhe tek ato më të thjeshtat.

Duke realizuar foto  të nxehta edhe provokuese vajzatt e ekranit tonë na vunë në dukjen stilin që po bën namin në rrjetet sociale.   Me  sy mbyllur edhe me cigare në dorë duket se është pozicioni që femrat e famshme adhurojnë më së shumti.

Kjo pozë  e nxjerr një femër më sensuale dhe “të nxehte”…

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa nga femrat e showbizit shqiptar që  tërbuan rrjetin duke pozuar me cigare në dorë.

Oriola Marashi

Bebe Rexha

Roza Lati

Ronela Hajati

Fjolla Morina

Çiljeta Çilaga

Përgatiti: AlpeNews.al