SHFAQET DUKE U PUTHUR/ Arbër Çepani bën publike lidhjen me moderatoren shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET DUKE U PUTHUR/ Arbër Çepani bën publike lidhjen me moderatoren shqiptare (FOTO)

SHFAQET DUKE U PUTHUR/ Arbër Çepani bën publike lidhjen me moderatoren shqiptare (FOTO)

Arbër Çepani ka bërë publike lidhjen e dashurisë dhe partnerja e tij është një personazh i njohur publik (ndryshe nga çfarë ka reportuar më herët moderatori).

Bëhet fjalë për prezantuesen Arnita Beqiraj, e cila feston sot ditëlindjen. Arbri ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë saj, ku shfaqet duke e puthur në faqe.

Po ashtu, moderatori ka ndarë me ndjekësit një video shumë romantike nga festa e ditëlindjes. Arbri dhe Arnita shihen duke u puthur.