“FILLOI TË MË MARRË MALLI…”/ Tolga i mërzitur bën gjestin më të ëmbël për Almedën (FOTO) – AlpeGossip
“FILLOI TË MË MARRË MALLI…”/ Tolga i mërzitur bën gjestin më të ëmbël për Almedën (FOTO)

“FILLOI TË MË MARRË MALLI…”/ Tolga i mërzitur bën gjestin më të ëmbël për Almedën (FOTO)

Një ndër çiftet më të dashur për publikun janë padyshim moderatorja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman. Ato janë bashkë prej më shumë se 5 vitesh dhe prindër të një djali që quajtur Efehan.

Pak ditë më parë, Almeda bëri të ditur se se ajo dhe Tolga do kalonin pak kohë larg njëri-tjetrit. Kjo për shkak të angazhimeve profesionale të aktorit, i cili ndodhet në një udhëtim pune.

Tolga është mërzitur larg partneres dhe atë e ka marrë malli. Ai ka publikuar një foto të saj në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “Filloi të më marrë malli përsëri”. Almeda e ka shpërndarë postimin e tij, duke shkruar: “Po, por unë të dua shumë”.