XIXA EDHE TYL/ Vipe-t shqiptare dhe fustanet COCKTAIL që janë Must Have: Nga Luana tek…(FOTO) – AlpeGossip
XIXA EDHE TYL/ Vipe-t shqiptare dhe fustanet COCKTAIL që janë Must Have: Nga Luana tek…(FOTO)

XIXA EDHE TYL/ Vipe-t shqiptare dhe fustanet COCKTAIL që janë Must Have: Nga Luana tek…(FOTO)

Fustanet e duhura për mbrëmjet janë gjithmonë një zgjedhje e vështirë për çdo femër.

Viti 2018 na tregoi se fustanet cocktail që “përqafoi” çdo femër ishin modelet elegante edhe sensuale.

Femrat e showbizit shqiptar zgjodhën ngjyra të ndryshme por në materal mbetën të gjitha te copat e tylit edhe xixave.

Këto fustane  janë tepër klasike edhe luksoze, e cila bën që të tërheqësh gjithmonë vëmendje në mbrëmje të ndryshme.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me femrat e ekranit shqiptar që “u dashuruan” me këto fustane Cockatil.

Miriam Cani

Xhemi Shehu

Alketa Vajsiu

Aurela Hoxha

  Luana Vjollca

Lori Hoxha

Përgatiti: AlpeNews.al