Me pushime në Greqi/ Amarda Toska ekspozon linjat pas lindjes së Sia-s (FOTO) – AlpeGossip
Me pushime në Greqi/ Amarda Toska ekspozon linjat pas lindjes së Sia-s (FOTO)

Me pushime në Greqi/ Amarda Toska ekspozon linjat pas lindjes së Sia-s (FOTO)

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi na treguan dje nëpërmjet postimeve në Instastory se janë vendosur në Greqi ku po kalojnë disa ditë pushimesh së bashku me fëmijët e tyre. Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre momente të ëmbla nga këto ditë pushimesh.

Mirëpo si rrallëherë mëngjesin e sotëm Ami ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto ku shfaqet më sensuale se kurrë. Edhe pse kanë kaluar vetëm 4 muaj e gjysmë nga sjellja në jetë e Sia-s, Ami shfaqet në këtë foto më në formë se kurrë .

“Ditë e bukur”, shkruan Ami krahas fotos ndërkohë që fansat kanë nxituar ta komplimentojnë për pamjen e saj.

#beautifulday☀️

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on