KJO NUK PRITEJ! E futën në burg, ish-e dashura e Feros TALLET keq me të (VIDEO+FOTO) - AlpeGossip
KJO NUK PRITEJ! E futën në burg, ish-e dashura e Feros TALLET keq me të (VIDEO+FOTO)

KJO NUK PRITEJ! E futën në burg, ish-e dashura e Feros TALLET keq me të (VIDEO+FOTO)

Fero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas sulmit nga 4 persona dhe më pas kur qëndroi disa orë në paraburgim për shkak se dyshohej se ai ishte hakmarrë ndaj personave që e sulmuan.

Ditën e djeshme u publikuan edhe video nga qëndrimi i Feros në burg ku gjatë videos live ai thotë se është më mirë të jesh në burg sesa në spital.

Me këtë reperi dukej se i referohej postimit të fundit të Baby G e cila shfaqej në spital.

Fero dhe Baby G dikur janë përfolur se ishin në një lidhje për shkak të një fotoje intime të dyshes.

Këngëtarja me anë të një postimi në Instastory i është kundërpërgjigjur Feros duke shkruar: “Më mirë në spital sesa prapa hekurave. Gangsterat e vërtet lëndohen, por nuk kapen”.

Pak më vonë gjatë një videoje live të Baby G në sfond dëgjohej kënga e Feros “Gang, gang”. Një nga miqtë e këngëtares i thotë ta ndërrojë këngën ndërsa ajo ja kthen: “Jo, s’ka lidhje, s’më plas, lëre”.