TË REHATSHME DHE MJAFT TË BUKURA/ Fustani TREND i 2019- s është për këdo! – AlpeGossip
TË REHATSHME DHE MJAFT TË BUKURA/ Fustani TREND i 2019- s është për këdo!

TË REHATSHME DHE MJAFT TË BUKURA/ Fustani TREND i 2019- s është për këdo!

Falë Zotit është koha për të folur rreth fustaneve – I dashuroj! Nisur nga modelet më të fundit të markave presitigjioze, por edhe ato të konsumit të gjerë, propozimi im për ju është një dhe i vetëm!

Si thoni për një zgjedhje të rehatshme dhe interesante, prerja e së cilës do t’ju tregojë shumë më vajzërore.

Printe nga më të larmishmet do t’ju falin një dukje tepër femërore, ndërkohë mundësitë për të mbajtur veshur një fustan të tillë janë të shumta: gjatë paraditeve, në një shëtitje buzë detit, në club, apo kafe.

View this post on Instagram

Dress gets A+

A post shared by Lisa Olsson (@lisa.olssons) on