“Pse nuk dole i pari në Eurovizion?” Reagon Ermal Meta: Pikët e jurisë ishin qesharake, ata… – AlpeGossip
“Pse nuk dole i pari në Eurovizion?” Reagon Ermal Meta: Pikët e jurisë ishin qesharake, ata…

“Pse nuk dole i pari në Eurovizion?” Reagon Ermal Meta: Pikët e jurisë ishin qesharake, ata…

Sonte Ermali është i ftuar special në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Këngëtari është vënë përballë panelit të fëmijëve të cilët po i drejtojnë pyetjet e tyre.

Njëri nga fëmijët e pyeti se pse nuk kishte dal i pari te “Eurodollari” (Eurovizion) por i pesti. Mënyra sesi Eno e dinte emrin e Eurovizion shkaktoi të qeshura në sallë. Ermal Meta u përgjigj se: Më erdhi për të qeshur me pikët e jurisë.  Deri para votimit të publikut ne ishim gati të fundit. Por gjithësesi publiku votoi dhe nga votat e publikut ne ishim të tretët më të votuarit. Ai është votimi real./AlpeNews.al/