Femra që ke patur fiksim gjithë jetën? Moderatori shqiptar tregon të vërtetën: “Vdes për Grida Dumën” – AlpeGossip
Femra që ke patur fiksim gjithë jetën? Moderatori shqiptar tregon të vërtetën: “Vdes për Grida Dumën”

Femra që ke patur fiksim gjithë jetën? Moderatori shqiptar tregon të vërtetën: “Vdes për Grida Dumën”

Një ndër të ftuarit në emisionin Thumb në Abc Neës, ka qenë moderatori i “Dancing with the Stars” , Rudi Hizmo.

Rudi ka dhënë një intervistë pa doreza ku ka rrëfyer të gjitha sekretet e tij. Ai është pyetur nga gazetarja se cila është femra e ekranit që ka patur fiksim jete.

“Sonila Meço goxha femer, ose Grida Duma. Vdes për Gridën. Jam çik sapioseksual aq më tepër kur shoqërohet me një fizik si të Gridës, se përshembull edhe Erion Veliaj është seksi me mendje po nuk kam atraksion seksual”.- ka thënë moderatori plot humor.

Në fakt Rudi ka të drejtë dhe mund të themi se ka bërë një zgjedhje mjaft të mirë…