PUTHJE E PËRKËDHELJE/ Pamjet nga pushimet e Rezartës dhe Ermalit në jahtin luksoz (VIDEO) – AlpeGossip
PUTHJE E PËRKËDHELJE/ Pamjet nga pushimet e Rezartës dhe Ermalit në jahtin luksoz (VIDEO)

PUTHJE E PËRKËDHELJE/ Pamjet nga pushimet e Rezartës dhe Ermalit në jahtin luksoz (VIDEO)

Prej disa ditësh çifti shumë i komentuar në media, Rezarta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet. Ata ndodhen së bashku me vajzën në jug të Shqipërisë, teksa po i kalojnë pushimet në një jaht luksoz. Gjatë këtyre ditëve Rezarta ka postuar vazhdimisht foto e video që kanë marrë të gjithë vëmendjen, por postimi më i fundit është shumë i veçantë.

Rezarta ka ndarë një video ku shfaqet duke e puthur e përkëdhelur bashkëshortin, teksa i shpreh dashurinë publikisht.

“Gjysma ime”, shkruan Rezarta krah videos që përmbledh në pak sekonda pushimet e tyre.

View this post on Instagram

• Gjysma ime ❤️

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on