Sot është super e famshme, por shihni si dukej Tayna vite më parë kur këndonte… (VIDEO) – AlpeGossip
Sot është super e famshme, por shihni si dukej Tayna vite më parë kur këndonte… (VIDEO)

Sot është super e famshme, por shihni si dukej Tayna vite më parë kur këndonte… (VIDEO)

Me suksesin që arriti me këngën “Columbiana”, Tayna u kthye shumë shpejt në një ndër vajzat më të pëlqyera nga publiku e më të komentuara në showbiz, jo vetëm sepse është ndër të rrallat këngëtare që bën rap, por edhe prej pamjes së saj ekstravagante.

Megjithatë teksa sot e shohim herë bjonde, herë brune e herë me flokë jeshile si tek klipi “Columbiana”, dikur Tayna, emri i vërtet i të cilës është Doruntina dukej shumë ndryshe.

Dikur Tayna bënte cover këngësh të huaja në Youtube disa prej të cilave gjenden dhe në Youtube.

Një prej coverave të saj më të famshëm është ky, ku Tayna këndon këngën “Gangsta”