E keni vënë re DETAJIN që Erjona Sulejmani nuk e NDRYSHON në daljet e saj në televizion?! Ajo mban… (FOTO) – AlpeGossip
E keni vënë re DETAJIN që Erjona Sulejmani nuk e NDRYSHON në daljet e saj në televizion?! Ajo mban… (FOTO)

E keni vënë re DETAJIN që Erjona Sulejmani nuk e NDRYSHON në daljet e saj në televizion?! Ajo mban… (FOTO)

Ka fitur vëmendjen e medias si një nga gratë më seksi të futbollistëve, ndërsa pas ndarjes nga bashkëshorti, Blerim Xhemaili deklaratat e saj kundër tij u bën kryefjala e medias. Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin, e cila është aktualisht edhe pjesë panelit sportiv të “RTSH”.

Po të shohim me vëmendje Erjonën në puntatat e saj të emisionit sportiv, ajo ka diçka që e mban njësoj në çdo dalje, shkruan AlpeNews.al

Do thoni ju çfarë?! Erjona Sulejmani nuk e ndron pozicionin e mbajtjes së këmbëve, është njësoj në çdo transmetim dhe në çdo foto. /AlpeNews.al/

Për më tepër shikoni galerinë më poshtë: