Surprizat nuk kanë mbaruar, Rudina Dembacaj merr dhuratë luksoze nga bashkëshorti (FOTO) – AlpeGossip
Surprizat nuk kanë mbaruar, Rudina Dembacaj merr dhuratë luksoze nga bashkëshorti (FOTO)

Surprizat nuk kanë mbaruar, Rudina Dembacaj merr dhuratë luksoze nga bashkëshorti (FOTO)

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj dhe u nisë në një udhëtim në Spanjë së bashku me mikeshat.

Pak ditë më parë aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen. Së bashku me mikeshat e saj ajo u nis drejt Spanjës.

Edhe pse bashkëshorti i saj nuk ishte i pranishëm në këtë udhëtim, ai e surpizoi aktoren me një buqetë me lule dhe një biletë urimi.

Tani që Rudina është kthyer në Tiranë, ka marrë dhuratën tjetër nga i shoqi. Aleksi e ka surpizuar atë duke i dhuruar një unazë floriri të dizenjuar me gurë diamanti.

“Dhurata e ditëlindjes nga dashuria ime”, ka shkruar Rudina pranë fotos, ku tregon unazën në dorën e saj.