Lori Hoxha dhe Chiara Ferragni/ Vajzat bëjnë XING me të njëjtin fustan (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha dhe Chiara Ferragni/ Vajzat bëjnë XING me të njëjtin fustan (FOTO)

Lori Hoxha dhe Chiara Ferragni/ Vajzat bëjnë XING me të njëjtin fustan (FOTO)

Lori Hoxha dhe blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni kanë zbuluar se kanë të njëjtën gusto kur i pamë të kenë zgjedhur të dyja fustanin gold, të mbuluar nga teminat, për të dhuruar garancinë e një pamje vezulluese.

Por e para që e ka veshur ka qenë trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha. Blogeren e famshe shqiptare e kemi parë të shkëlqejë me këtë fustan në ditëlindjen e saj, vitin e kaluar.

Stili elegant dhe nuanca gold, përshtatur me format e saj trupore i dhanë asaj një pamje vezëlluese në atë festë, të organizuar siç di ajo, plot shkëlqim dhe class.

Ndërsa Chiara u shfaq me këtë fustan, ditët e fundit gjatë pushimeve në Ibiza, pak javë para ceremonisë martesore me këngëtarin Fedez.