ERMALI I PUBLIKOI FOTON ME RONALDON/ Fansat filluan me dyshime dhe e pyesin për këtë detaj Kejvinën – AlpeGossip
ERMALI I PUBLIKOI FOTON ME RONALDON/ Fansat filluan me dyshime dhe e pyesin për këtë detaj Kejvinën

ERMALI I PUBLIKOI FOTON ME RONALDON/ Fansat filluan me dyshime dhe e pyesin për këtë detaj Kejvinën

Ermal Mamaqi shpesh herë publikon në instagramin e tij fotomontazhe të ndryshme si për veten ashtu edhe për miqtë të realizuara nga faqe të ndryshme.

Së fundmi publikoi dy fotomontazhe ku shfaqej Kejvina Kthella me Cristiano Ronaldon dhe me të vërtetë ishin realizuar bukur. Nuk është hera e parë që Kejvina krahësohet me futbollistin e njohur dhe pas fotos ajo vazhdopn akoma të komentohet në media.

Velina është bërë pjesë e lojës virale në Instagram “pyetje dhe përgjigje” dhe një fansa nuk ka nguruar ta pyes  nëse është e dashura e”Cr7″:

“Jo mi jo e mori ajo e poshtra”: ishte përgjigja e Kejvinës

View this post on Instagram

Sa më pëlqejnë të dielat…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on