U tha se ishte shtatëzënë, Armina Mevlani sapo u “martua” (FOTO) – AlpeGossip
U tha se ishte shtatëzënë, Armina Mevlani sapo u “martua” (FOTO)

U tha se ishte shtatëzënë, Armina Mevlani sapo u “martua” (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër personazhet më në zë të showbizit shqiptar.

Bukuroshja para pak ditësh u përfol se ishte shtatzënë, dhe e gjitha kjo për shkak se tek një foto që ajo kishte postuar në Instagram barku i dukej paksa i rrumbullakosur. Sigurisht që ky ishte një lajm i rremë, pasi kushdo që do të guxonte të vishte një vustan sateni zor se nuk do të përflitej për një shtatëzani të mundshme.

Ditën e sotme Armina ka ndarë me ndjekësit e saj një foto shumë “pikante’ e cila na lajmëron për një ‘martesë’. Por sigurisht jo me Shkëlzenin, por me shoqen e saj të ngushtë.

Të dyja vajzat kanë vendosur në gishtat e tyre unaza të njëjta, dhe kanë fotografuar duart. E kush është ajo femër tek e fundit e cila nuk do të bënte të njejtën gjë me mikeshën e zemrës.