“KIKI” I KUSHTON DRAKE/ Zbuloni sa i shkuan veshjet e dhëmbëve reperit të famshëm… – AlpeGossip
“KIKI” I KUSHTON DRAKE/ Zbuloni sa i shkuan veshjet e dhëmbëve reperit të famshëm…

“KIKI” I KUSHTON DRAKE/ Zbuloni sa i shkuan veshjet e dhëmbëve reperit të famshëm…

Drake vetëm pak ditë më parë publikoi videoklipin e hitit të tij “In My Feelings” që rezultoi një sukses.

Por kërkon para për të shkëlqyer dhe videoklipi kushtoi shumë.

Sipas TMZ, veshjet e dhëmbëve me shkëlqim që mbante Drake kushtuan më shumë se 14.000 dollarë.

Por jo vetëm, Drake ia bëri kërkesën argjendarit vetëm 4 ditë përpara se të fillonin xhirimet për klipin, duke i lënë shumë pak kohë në dispozicion.

Agjendari arriti që ta bëjë bizhuterinë brenda 36 orëve. Koha e shpejtë që u prodhua mund të shpjegojë lehtësisht çmimin, si edhe cilësia e metaleve të përdorura.

Drake në mënyrë specifike kërkoi platin e pastër dhe ari 18 karat, i cili nuk përdoret shpesh në veshjet e dhëmbëve.