Me këmbët hapur në makinë, Alba Hoxha do t’ju çudisë me këtë VIDEO – AlpeGossip
Me këmbët hapur në makinë, Alba Hoxha do t’ju çudisë me këtë VIDEO

Me këmbët hapur në makinë, Alba Hoxha do t’ju çudisë me këtë VIDEO

Alba Hoxha është kthyer në një personazh shumë të njohur në Shqipëri. Blerina e njohur e Tv Klan ka qenë së fundmi shumë e komentuar nga mediat, pasi është aluduar se është në një lidhje me koreografin e njohur Albi Nako.

Mirëpo ndonëse u përfol se ishin në prag fejese, dyshja reagoi duke u shprehur se midis tyre nuk ka asgjë dhe në një postim pak ditë më parë ajo tregoi se është beqare.

Alba është një nga balerinat më të mira në këtë televizion dhe aftësitë e saj nuk nguron t’i tregoj dhe në profilin e saj në Instagram. Pak më parë ajo ka publikuar një video, ku i tregon të gjithë fansave një mënyrë të re sesi të mbyllin makinën. Blerina shihet teksa me këmbët e hapura ka mbyllur bagazhin e makinës pa problem fare dhe më pas është larguar.