Qeni i njërës prej motrave Kardashian/ Kafshon një vajzë të vogël (FOTO) – AlpeGossip
Qeni i njërës prej motrave Kardashian/ Kafshon një vajzë të vogël (FOTO)

Qeni i njërës prej motrave Kardashian/ Kafshon një vajzë të vogël (FOTO)

Policia është marrë me çështjen pasi qeni i modeles së njohur pretendohet se ka kafshuar një vajzë të vogël. Ngjarjen e ka bërë të ditur TMZ, sipas së cilës, Kendall Jenner ishte në shëtitje me të dashurin e saj Ben Simmons ditën e diele, kur është lajmëruar policia e Los Angeles për një sulm nga qeni.

Një vajze e vogël dhe nëna e saj ishin në tarracën e një restoranti, ku ishte edhe Kendall me të dashurin. Qeni i racës Doberman duke se e ka sulmuar vajzën pa ndonjë arsye.

Vajza ka marrë lëndime të lehta dhe nuk ka ndonjë kafshim të thellë.