DOKTORI APO ROZANA RADI/ Fiori Dardha bën zgjedhjen e vështirë: Të dy janë të…(FOTO) – AlpeGossip
DOKTORI APO ROZANA RADI/ Fiori Dardha bën zgjedhjen e vështirë: Të dy janë të…(FOTO)

DOKTORI APO ROZANA RADI/ Fiori Dardha bën zgjedhjen e vështirë: Të dy janë të…(FOTO)

Opsioni pyetje-përgjigje vazhdon të jetë ende shumë ‘IN’ në ‘Instagram’ dhe në këtë periudhë pushimesh shumë personazhe të ekranit e aplikojnë për të qenë më pranë ndjekësve të tyre.

Gazetarja Fiori Dardha është njëra prej tyre. Ndërkohë që është duke pushuar me familjen në Ksamil, Fiori u ka kthyer përgjigje edhe ndjekësve të saj lidhur me shumë kuriozitete që ata kanë pasur për jetën e saj. Njëri prej tyre e ka pyetur Fiorin se cilin do të zgjidhte si kolegun më të mirë, Rozin apo Gent Pjetrin, të njohur si doktori i Fiks Fare”.