Pa make-up dhe fytyrën me akne/ Shikoni se si dukej Oriola Marashi para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
Pa make-up dhe fytyrën me akne/ Shikoni se si dukej Oriola Marashi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Pa make-up dhe fytyrën me akne/ Shikoni se si dukej Oriola Marashi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Edhe pse tashmë është një nga vajzat më seksi të showbizz-it dhe një anëtare goxha e famshme e grupi OTR, Oriola Marashi nuk ka shpëtuar aspak nga diskutimi nëse ka kryer ose jo operacione plastike dhe të shumtë janë fansat që e akuzojnë se bukuroshja ka kryer një seri ndërhyrjesh estetike në fytyrën e saj.

Ndoshta sot ju e adhuroni për linjat seksi që paraqet në Instagram, aty ku çdo detaj është i kuruar në maksimum me make-up dhe profesionalizëm në photoshop, por nëse do të bëjmë një retrospektivë dhe ti hedhim një sy fotove të mëposhtme pamjet e modeles janë vërtet të tmerrshme.

Pa make-up dhe me akne në fytyrë! Oriola ti je motër? Sa shumë ndryshime dhe faktet flasin qartë.

Oriola Marashi ka kryer ndërhyrje estetike në vetullat, në hundën, buzët dhe mollëzat e saj