“GRUAJA DO DASMË POR NUK KEMI LEKË”/ Dj shqiptar qan hallet live në emision – AlpeGossip
“GRUAJA DO DASMË POR NUK KEMI LEKË”/ Dj shqiptar qan hallet live në emision

“GRUAJA DO DASMË POR NUK KEMI LEKË”/ Dj shqiptar qan hallet live në emision

Ditën e djeshme në emisionin “Thumb” ka qenë i ftuar Dj i njohur shqiptar i hitit ‘Nallane’, Dj Vicky i cili ka rrëfyer më shumë të pathëna nga jeta e tij dhe puna në Threedots.
Dj Vicky siç dihet është në një lidhje prej disa vitesh me një vajzë me të cilën ka edhe një fëmijë. Dy moderatoret, Fatma dhe Aulona e kanë pyetur Vicky-n se përse nuk ka bërë dasmë me partneren e tij, por ai ka habitur me përgjigjen.

“S’kam lekë për dasmë. Një njëri që ka lekë bën një punë dhe kaq por ai që s’ka është gjithë kohën në lëvizje që të plotësojë ato që i mungojnë dhe mos t’i rikthehet periudhave të vështira. Manda sigurisht që ka qejf të bëhet nuse por do mundohem t’ia plotësoj”, ka rrëfyer Viki.