NUK DOLËN ÇIFT/ Por çfarë po ndodh me Samiun dhe Efin jashtë ‘Përputhen’ – AlpeGossip
NUK DOLËN ÇIFT/ Por çfarë po ndodh me Samiun dhe Efin jashtë ‘Përputhen’

NUK DOLËN ÇIFT/ Por çfarë po ndodh me Samiun dhe Efin jashtë ‘Përputhen’

Efi dhe Samiu u larguan pak ditë më parë nga “Përputhen”, por jo si çift. Efi tha se nuk arriti ta dashuronte Samiun, megjithatë do të mbeteshin miq.

Pas daljes nga programi, dyshja vazhdojnë të takohen me njëri-tjetri. Vetëm së fundmi ata kanë festuar bashkë dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale.

Samiu ka publikuar në Instastory një foto me Efin, duke treguar se gjërat janë shumë në rregull mes tyre.