Trendi i verës janë edhe bluzat e shkurtra/ Ja disa sygjerime nga VIP-at para se sezonit të mbyllet (FOTO) – AlpeGossip
Trendi i verës janë edhe bluzat e shkurtra/ Ja disa sygjerime nga VIP-at para se sezonit të mbyllet (FOTO)

Trendi i verës janë edhe bluzat e shkurtra/ Ja disa sygjerime nga VIP-at para se sezonit të mbyllet (FOTO)

Bluzat e shkurtra këtë verë kanë bërë namin! Të kombinueshme me çdo gjë, në larmshmëri modelesh dhe ngjyrash, të parët që i kanë sygjeruar janë VIP-at. Edhe shqiptarët edhe të huajt janë sjellë rrotull të njëjtit trend, që përfshin edhe modelin me supe jasht. Të kombinueshme me xhinse dhe atlete, por jo vetëm, ja çfarë sugjerojnë vajzat e njohura për ju.

Bella Hadid is seen wearing a Dior hat in New York City.

Pictured: Bella Hadid
Ref: SPL1574929 080917

Picture by: Felipe Ramales / Splash News

Splash News and Pictures

Los Angeles: 310-821-2666

New York: 212-619-2666

London: 870-934-2666

[email protected]