PAS NDARJES NGA VIN VELI/ Bora Zemani ka vetëm një lutje për partnerin e saj të ardhshëm (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA VIN VELI/ Bora Zemani ka vetëm një lutje për partnerin e saj të ardhshëm (FOTO)

PAS NDARJES NGA VIN VELI/ Bora Zemani ka vetëm një lutje për partnerin e saj të ardhshëm (FOTO)

Ndarja e Bora Zemanit me partnerin e saj Vin Veli, u komentua gjërësisht në media! Por moderatorja e “Kënga Magjike” i ka vënë kapakun asaj historie, e tani është gati të përjetojë një lidhje të re dashurie. Por çfarë duhet të ketë parasysh partneri i saj i ardhshëm?

E ftuar në emisionin “Thumb”, moderatoret Fatma dhe Aulona e ngacmojnë Borën në lidhje me meshkujt. Ekzaktësisht e pyesin: “Në raport me meshkujt çfarë kërkon ti tani?”

Mirëpo, duket se e vetmja gjë që Bora kërkon është të ndihet mirë, e vlerësuar dhe shumë e dashuruar në një lidhje.

“Unë kërkoj vetëm flutura” – përgjigjet ajo.

Bora Zemani është edhe nënë e një vogëlushi që quhet Arbor, i cili në muajin dhjetor bën 4 vjeç.