SI DY PIKA UJI! Klaudia Pepa publikon foton me motrën e saj dhe emocionon me… – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI! Klaudia Pepa publikon foton me motrën e saj dhe emocionon me…

SI DY PIKA UJI! Klaudia Pepa publikon foton me motrën e saj dhe emocionon me…

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të talentuara shqiptare e cila e shtriu famën e saj edhe jashtë kufijve,  e pikërisht në Itali.

Në vendin fqinjë ajo ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm por përsëri e viziton shpesh Shqipërinë.

Së fundmi ka publikuar një foto krah motrës dhe mund të themi se ngjajnë shumë.

“Dashuria e motrës”, ësht mbishkrimi emocionues i fotos.