SHTRAT I MBUSHUR ME PETALE TRËNDAFILASH/ Kush qendron pas surprizës romantike të Encës? – AlpeGossip
SHTRAT I MBUSHUR ME PETALE TRËNDAFILASH/ Kush qendron pas surprizës romantike të Encës?

SHTRAT I MBUSHUR ME PETALE TRËNDAFILASH/ Kush qendron pas surprizës romantike të Encës?

Gjashtë ditë pas ditëlindjes së saj të 24-të, Enca ka postuar një foto që na fut tepër në mendime.

Këngëtarja ka publikuar një foto ku duket një shtrat i madh i mbuluar me petale trëndafilash rozë dhe gjithashtu të vendosura mbi të janë një tufë lulesh dhe dy dhurata të vogla.

Surpriza duket tepër romantike dhe kjo na bën të mendojmë se mos ndoshta Enca ka një të dashur sekret. /AlpeGossip.al