”MAKEUP BY MARIO” POSTON VIDEON TUTORIAL/ Të gjithë shqiptarëve do u bëhet ‘zemra mal’ kur ta shohin – AlpeGossip
”MAKEUP BY MARIO” POSTON VIDEON TUTORIAL/ Të gjithë shqiptarëve do u bëhet ‘zemra mal’ kur ta shohin

”MAKEUP BY MARIO” POSTON VIDEON TUTORIAL/ Të gjithë shqiptarëve do u bëhet ‘zemra mal’ kur ta shohin

‘Make up Mario’, i njohur në të gjithë botën si grimieri personal i Kim Kardashian ka postuar një video nga rezultati i punës së tij.

Deri këtu nuk ka asgjë jashtë normales. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është kënga. Për shumë amerikan ndoshta nuk u thotë asgjë, megjithatë për shqiptarët po. Nuk besojmë se është ndonjëri që nuk e ka kërcyer qoftë edhe një herë në një dasmë shqiptare.

Ai shpesh publikon foto dhe video ku e tregon me krenari se është shqiptar dhe kështu ka bërë edhe kësaj here.