KA NDËRRUAR JETË 15 VITE MË PARË/ Era Istrefi bën dedikimin e ndjerë për babanë – AlpeGossip
KA NDËRRUAR JETË 15 VITE MË PARË/ Era Istrefi bën dedikimin e ndjerë për babanë

KA NDËRRUAR JETË 15 VITE MË PARË/ Era Istrefi bën dedikimin e ndjerë për babanë

Babai i dy këngëtareve shumë të njohura Era dhe Nora Istrefi, ka ndërruar jetë para shumë vitesh.

Nezir Istrefi ka qenë një gazetar mjaft i njohur dhe dita e sotme është një ditë aspak e gëzueshme për këngëtaret pasi babai i tyre është ndarë nga jeta si sot, 15 vite më parë.

Në kuadër të kësaj dite të trishtë, këngëtarja e famshme Era, ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë në Insta Story.

Ajo ka publikuar një foto të babait të saj të shkrepur në rininë e tij dhe ka mbishkruar: “Përvjetori i 15-të sot. Të dua përgjithmonë!”