EKSPOZON GJOKSIN SI KURRË MË PARË/ Kida “djeg” instagramin (FOTO) – AlpeGossip
EKSPOZON GJOKSIN SI KURRË MË PARË/ Kida “djeg” instagramin (FOTO)

EKSPOZON GJOKSIN SI KURRË MË PARË/ Kida “djeg” instagramin (FOTO)

Këngëtarja është shumë aktive me mbrëmje muzikore dhe këngë të reja, të cilat pëlqehen nga publiku.

Mbrëmë, Kida  këndoi për bashkëatdhetarët në Zvicër, koncert në të cilin u shfaq tejet joshëse.

Në fokus, Kida si kurrë më parë kishte gjoksin, ndërsa dukej tejet atraktive në veshjen që kishte përzgjedhur për këtë mbrëmje.

Kujtojmë që “Mas” është kënga e fundit nga Kida, ndërsa pritet që së shpejti të publikojë këngën e re.