LUIZI KA VENDOSUR QË DO FUSË NË SHERR VALBONËN/ Këngëtarja ka vetëm një kërkesë: Është shumë fëmijë… – AlpeGossip
LUIZI KA VENDOSUR QË DO FUSË NË SHERR VALBONËN/ Këngëtarja ka vetëm një kërkesë: Është shumë fëmijë…

LUIZI KA VENDOSUR QË DO FUSË NË SHERR VALBONËN/ Këngëtarja ka vetëm një kërkesë: Është shumë fëmijë…

Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli e ka nisur ditën me ide të qarta pasi ka vendosur që të fusë në sherr Valbona Memën me një banor.

Teksa po bisedonte jashtë në oborr me këngëtaren e dashur për publikun, Luizi i thotë se ‘do e fusë në sherr dhe do të kënaqet’. Valbona nuk e pati aspak problem, por pati një kërkesë që vetëm me Tean mos ta ngatërronte.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Sot do të të fus në sherr, do të kënaqem

Valbona: Me Tean jo, të lutem. Ajo është fëmijë shumë

Luizi: Jo me Tean jo

Valbona: Thashë, se është fëmijë shumë

Luizi: Do të fus me banorët. Do të thonë filloi kjo, i hyri vetja në qejf, po na jep urdhra

Valbona: E zeza. Dola të shtunën

Luizi: Pse?

Valbona: Ja do dal nëse e bën ti atë