Më në fund i tregon fytyrën: Kylie Jenner pozon për herë të parë me vajzën (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund i tregon fytyrën: Kylie Jenner pozon për herë të parë me vajzën (FOTO)

Më në fund i tregon fytyrën: Kylie Jenner pozon për herë të parë me vajzën (FOTO)

1 muaj pas lindjes së vajzës së saj Stormi dhe pasi theu internetin me videon nga momentet më të bukura të shtatzënisë, Kylie Jenner po tërheq sërish vëmendjen.

Këtë herë më e vogla e familjes Kardashian, ka pozuar për herë të parë me vajzën 1-muajshe duke ja treguar kështu për herë të parë fytyrën.

“Ëngjëlli im është 1-muajshe sot”, shkruan Kylie e cila shfaqet në super formë pas lindjes.

Gjithashtu me anë të disa videove në Snapchat 20-vjeçarja ka treguar për herë të parë si duket trupi i saj pas lindjes e veshur me bikini të zeza.