Me super gur diamanti: Xhesika Berberi tregon unazën e martesës së Afërdita Dreshajt (FOTO) – AlpeGossip
Me super gur diamanti: Xhesika Berberi tregon unazën e martesës së Afërdita Dreshajt (FOTO)

Me super gur diamanti: Xhesika Berberi tregon unazën e martesës së Afërdita Dreshajt (FOTO)

Dy muaj pas propozimit romantik të Jakub Kindl në terracën e mbushur me lule e qirinj, Afërdita dhe hokeisti çek do të martohen më 29 qershor siç është bërë e ditur.

Ka qenë mikesha e saj, modelja Xhesika Berberi ajo që sot ka zbuluar si duket unaza me të cilën i ka propozuar Jakubi Afërditës.

Nga shkëlqimi i kësaj unaze u mahnit edhe vetë Xhesika e cila shkruan “Wow çfarë unaze”.

Kujtojmë që Afërdita dhe Jakub kanë zgjedhur të martohen në Miami Beach, Florida aty ku do të ftojnë edhe miq nga Shqipëria.