Kur i punon SPEKTAKËL Photoshopit/ Lori Hoxha DEFORMON gishtat e... (FOTO) - AlpeGossip
Kur i punon SPEKTAKËL Photoshopit/ Lori Hoxha DEFORMON gishtat e… (FOTO)

Kur i punon SPEKTAKËL Photoshopit/ Lori Hoxha DEFORMON gishtat e… (FOTO)

Që të dukesh e bukur dhe seksi është dëshira e të gjitha femrave pasi kjo është trendy në këto momente.

Për ta bërë këtë zgjidhja më e shpejtë është Photoshopi. Përdorimi i tij në mënyrë të pakontrolluar të nxjerr bllof ashtu siç e nxori dhe Lori Hoxhën tani, ku dora e saj është zmadhuar dhe zgjatur. Këmbët po ashtu, beli është mbledhur dhe vithet i janë zmadhuar.
Lori, me të vërtetë bën palestër por palestra stë fryn për një muaj. Duhet punë shumë e madhe për të patur rezultate./AlpeNews.al