KUR TË KAP SH*RRA NË MES TË RRUGËS/ FOTO: Prezantuesi shqiptar sapo na tregoi momentin e sikletshëm - AlpeGossip
KUR TË KAP SH*RRA NË MES TË RRUGËS/ FOTO: Prezantuesi shqiptar sapo na tregoi momentin e sikletshëm

KUR TË KAP SH*RRA NË MES TË RRUGËS/ FOTO: Prezantuesi shqiptar sapo na tregoi momentin e sikletshëm

Vera nuk ka përfunduar ende për Kelvi Kadillin, pasi po përfiton nga ditët e fundit përpara se të nisë sezoni i ri televiziv për të pushuar me miqtë. Moderatori i “Pop Culture”, në fotot e postuara në profilin e tij në “Instagram” ka zbuluar se ndodhet në ishullin Mykonos.

Mirëpo Kelvi ka vendosur të ndajë me ndjekësit edhe një video aspak të hijshme. Në mes të udhëtimit me makinë, ai ka ndaluar në rrugë për të kryer nevojat e tij personale dhe këtë moment miqtë e tij e kanë xhiruar.

“Kur të kap të kap” – shkruan Kelvi Kadilli, krahas videos së bërë publike.