Lori Hoxha i jep leksione Sarës sesi të duket seksi, po Ledioni çfarë po bën…? (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha i jep leksione Sarës sesi të duket seksi, po Ledioni çfarë po bën…? (FOTO)

Lori Hoxha i jep leksione Sarës sesi të duket seksi, po Ledioni çfarë po bën…? (FOTO)

Të pasur të pushtetshëm dhe të famshëm.

Kështu njihen tani motrat Hoxha të cilat së bashku me moderatorin Ledion Liço konsiderohen ndër personazhet më të komentuar në showbizz-in shqiptar dhe shumë të ndjekur në rrjete sociale ku pothuajse çdo ngjarje e re mbi jetën e tyre përbën lajm.

Sara, Ledioni dhe Lori kanë bërë për të qeshur shumë fansa me një video të postuar në Snapchat.

Lori duke filmuar Sarën dhe Ledionin, i kërkon të motrës të duket më provokuese në foto duke u shprehur: “Sara bëj pak një gjë më të ekzagjeruar”.

“Fiks ashtu, edhe pak ndryshe”, dëgjohet të thotë Lori në video ndërsa Sara përkulet paksa për t’u dukur më seksi.

Sara ka puthur Ledionin ndërsa të dy qeshin dhe vihen si të thuash duken pak në një moment sikleti.

Çështje Vip-ash, ata gjithmonë duhet të bëjnë gjëra ndryshe nga njerëzit e thjeshtë.