PORTOKALLIA/ Tendenca e verës 2019, pasarelat na tregojnë 10 veshje dhe aksesorë që duhen patjetër – AlpeGossip
PORTOKALLIA/ Tendenca e verës 2019, pasarelat na tregojnë 10 veshje dhe aksesorë që duhen patjetër

PORTOKALLIA/ Tendenca e verës 2019, pasarelat na tregojnë 10 veshje dhe aksesorë që duhen patjetër

Nuk mund të themi se ankohemi për këtë ngjyrë në verë: është ngjyra e diellit, të ngrohtit ( që këtu tek ne po vonon të mbërrijë sic duhet), e energjisë dhe gëzimit. Dhe të mëdhenjtë e industrisë së modës, I kanë dhënë dritën jeshile portokallisë si ngjyra tendencë e verës 2019! Sfilatat na tregojnë 10 veshje ( duke filluar nga fustani mini, ai asimetrik apo sandalet me takë të lartë) dhe rrobebanjo e aksesorë “must have“, te cilave, po na ra rasti, nuk kemi ndërmend t`u themi jo!