MË NË FORMË SE 20 VJEÇARET/ Ledina Çelo thyen rrjetin me foton me rrobabanjo – AlpeGossip
MË NË FORMË SE 20 VJEÇARET/  Ledina Çelo thyen rrjetin me foton me rrobabanjo

MË NË FORMË SE 20 VJEÇARET/ Ledina Çelo thyen rrjetin me foton me rrobabanjo

Edhe pse prej vitesh e ka lënë pas dore muzikën, Ledina Çelo ka mbetur një nga këngëtaret më të komentuara në media dhe jeta e saj private ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

 

Tanimë Ledina jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe fëmijët, por pushimet këtë vit ka vendosur t’i bëjë në Shqipëri.

Këngëtarja ka postuar një foto nga Jala ku shfaqet në ballkon me rroba banjo e ku në pah bie trupi i saj në super formë. Ledina ka marrë komplimenta të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur shqiptar.

Kujtojmë që herën e fundit kur Ledina ishte në Shqipëri dhuroi një show të paparë në “Xing me Ermalin”.