Fansat e”MASKRUAN”me komente/ Më mirë harrojeni! Rashel Kolaneci sapo na tregoi të gjithëve sesi… (FOTO) – AlpeGossip
Fansat e”MASKRUAN”me komente/ Më mirë harrojeni! Rashel Kolaneci sapo na tregoi të gjithëve sesi… (FOTO)

Fansat e”MASKRUAN”me komente/ Më mirë harrojeni! Rashel Kolaneci sapo na tregoi të gjithëve sesi… (FOTO)

Polemikat me fansat në Instagram nuk mungojnë kurrë për bukuroshet e showbizz-it dhe kjo për faktin se ka nga ata që dyshojnë në disa bukuri që nëna natyrë i ka falur të tilla.

Rashel Kolaneci është një nga personazhet më të diskutuar të botës së yjeve dhe kjo për faktin e formave të saj dhe linjave të harkuara paravërisht faktit se është vetëm 19 vjeç.

Së fundmi për bukuroshen, nuk kanë munguar akuzat, se ajo përdor shumë photoshop në postimet e saj në Insta, ku shfaqet në pozicione tejet sensuale.

Rasheli këtë herë ka vendosur t’i lërë të gjithë pa fjalë dhe kjo falë një foto që ka postuar në Instagram.

“Mos u bëni merak se çfarë mendojnë njerëzit, nuk e bëjnë shpesh”, shkruan Rasheli në postimin e saj, ndërsa na ka treguar se shkëlqen duke pozuar krejt natyrale.